"Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności, jakie ci odpowiadają; Jeśli nie zdołasz ich znaleźć, stwórz je sobie".George Bernard Shaw
aofb.eu ::: Zarząd i członkowie
   
  Zarząd i członkowie
Barbara Pacyna :: Prezes Nazywam się Barbara Pacyna. Po niespełna rocznym stażu jako Członek Stowarzyszenia mam przyjemność reprezentować "Art of Business" jako jego Prezes. Jestem absolwentką European Academy of Technology & Management o kierunku zarządzanie projektami europejskimi. Obecnie studiuję Ekonomię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Stalowej Woli. Ukończyłam kurs księgowości organizacji pozarządowych oraz kurs inwestowania na rynkach kapitałowych w praktyce. Interesuję się ekonomią, zarządzaniem i ZZL, inwestowaniem i językami obcymi. Lubię czytać, podróżować i spędzać aktywnie czas. Moje ambicje nie pozwalają mi na bezczynność dlatego ciągle dokształcam się uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Jestem osobą ambitną, która ciągle ma potrzebę rozwijania się. Staram się być tolerancyjna i odpowiedzialna. Cenię sobie u ludzi szczerość, otwartość, zaangażowanie i poczucie humoru.
e-mail: prezes@aofb.eu
Małgorzata Brzezińska :: Sekretarz Jestem absolwentką European Academy of Technology & Management z siedzibą w niemieckim zamku w Oedheim- specjalizacja: zarządzanie projektami europejskimi, a także absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Stalowej Woli - specjalność rachunkowości i zarządzanie finansami firmy. Ukończyłam Szkołę Liderów, a także szereg szkoleń z umiejętności miękkich. Obecnie studiuję w Państwowej Wyższej Szkole Ekonomiczno - Technicznej w Jarosławiu. Interesuję się rynkiem kapitałowym.
e-mail: malgorzata.brzezinska@aofb.eu
Dariusz Guzik :: Skarbnik Nazywam się Dariusz Guzik. Od kilku lat pracuję jako pracownik biurowy w jednej ze Stalowowolskich poradni zdrowotnych. Ukończyłem między innymi szkolenie z zakresu przedsiębiorczości, dzięki któremu dostrzegam potrzebę rozwoju i promowania kreatywnego myślenia. Moją pasją jest sport, a przez życie idę z przekonaniem, iż nigdy nie warto się poddawać.
e-mail: skarbnik@aofb.eu
Beata Rzekęć Studiuję ekonomię w stalowowolskim oddziale Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Posiadam certyfkat Technika Handlowca. Interesuję się ekonomią, a w szczególności jej działem: zarządzaniem zasobami ludzkimi. Poza tym lubię fotografować przyrodę, chodzić po górach. Prowadzę aktywny tryb życia, chociaż czasem lubię usiąść w zaciszy, posłuchać muzyki i pomarzyć o przyszłości. Jest wiele rzeczy, które pragnę spełnić, o wielu jeszcze nie wiem i dlatego chcę iść przez życie z podniesioną głową, otwarta na wszystko co mi ono przyniesie. Wszystko powyższe to powód mojego uczestnictwa w stowarzyszeniu na rzecz kultury i biznesu. Chcę zdobywać doświadczenie poprzez pracę z ludźmi, poznawaniem ich charakterów, zrozumieniem sposobu bycia i jak najbardziej angażować się w moją pracę. Uważam, że 'trzeba iść przez życie śmiało, z przyjaznym nastawieniem do ludzi a wtedy wszystko się pomyślnie poukłada'.
e-mail: beata.rzekec@aofb.eu
Marta Madej Nazywam się Marta Madej. Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, o kierunku język angielski, tytuł mgr zdobyłam na AHE w Łodzi studiując filologię angielską o specjalizacji translatorsko-biznesowej. W ciągu ostatnich czterech lat z sukcesem prowadziłam własną firmę Helen Doron Early English. Poza tym, wykonywałam liczne prace za granicą, które ukształtowały i wzmocniły mój charakter a co za tym idzie wniosły wiele do mojego rozwoju osobistego. Moja pasją jest coaching i NLP, dzięki któremu nauczyłam się cieszyć życiem i odnosić sukcesy, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Cechuje mnie silna osobowoœć, pracowitoœć, pozytywne myœlenie i energia życiowa, a co za tym idzie spontanicznoœć i dynamizm. W wolnych chwilach ładuję moje akumulatorki spotykając się ze znajomymi lub aktywnie spędzając czas w klubie fitness. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe kultury i nowych ludzi, zdecydowanie należę do osób ciekawych œwiata, tego co jeszcze nieznane i nieoczywiste dla wszystkich.
e-mail: marta.madej@aofb.eu
Patryk M. Olszowy Założyciel oraz Prezes Stowarzyszenia na rzecz Biznesu i Kultury „Art of Business” w latach 2011-2013. Współzałożyciel Gentle Finance. Współautor serii szkoleń „Inwestycje na rynkach kapitałowych w praktyce”. Absolwent Ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Absolwent European Academy of Technology & Management (Niemcy). Absolwent szkoły ds. Kreowania Biznesu przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Autor koncepcji i przedsięwzięć o charakterze biznesowym, naukowym i społecznym.
e-mail: patryk.olszowy@aofb.eu
Beata Kozdronkiewicz Jestem absolwentką ekonomii i pedagogiki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Stalowej Woli. W czasie studiów uczestniczyłam w różnych warsztatach i kursach. Wielokrotnie brałam czynny i bierny udział w konferencjach naukowych. Obecnie działam w grupie Aktywnych Mieszkańców przy MDK. Interesuje mnie zarządzanie i współczesne zagrożenia. Lubię podróżować i ogólnie aktywnie spędzać każdą wolną chwilę. Moją pasją jest rękodzieło i florystyka.
e-mail: beata.kozdronkiewicz@aofb.eu
Tomasz Miękina Po pierwsze mam zaszczyt należeć do stowarzyszenia Art of Business. Ponadto studiuję na czwartym roku ekonomi na KUL w Stalowej Woli. Lubię systematyczność i punktualność. Szczególnie tą drugą cechę. Czas wolny (gdy się pojawi) poświęcam na poczytanie ciekawej książki lub dobry film. Latem staram się spędzać czas aktywnie. Między innymi na rowerze. Poza tym interesuje się hobbystycznie informatyką i systemami komputerowymi. Napisałem nawet coś na wzór książki o wymyślonym przez siebie systemie. Znam się też trochę na naprawie komputerów i telefonach z systemem Android. Jestem również miłośnikiem powieści Tolkiena. W szczególności tych dotyczących Śródziemia. Teraz właśnie pracuje nad swoją pierwszą wielką powieścią. Jestem przekonany, że już niedługo ujrzy światło dzienne.
e-mail: tomasz.miekina@aofb.eu
Rafał Dąbrowski Nazywam się Rafał Dąbrowski. Studiuje prawo i ekonomie na KUL-u w Stalowej Woli. Interesuję się sportem, motoryzacją, komputerami a ostatnio działalnością różnych firm od zaplecza. W wolnych chwila lubię obejrzeć dobry film, lub wyskoczyć gdzieś ze znajomymi. W chwili obecnej chciałbym rozwijać swoje pasje i zainteresowania związane z niedawno podjętym kierunkiem ekonomii. W życiu codziennym twardo stąpam po ziemi i wierze że można osiągnąć sukces własną ciężką pracą.
e-mail: rafal.dabrowski@aofb.eu
Kornel Grobelny Student Wydziału Zamiejscowego Prawa i Nauk o Gospodarce Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Stalowej Woli na kierunku Prawo i Ekonomia. Ur. 16 sierpnia 1989 r. w Garwolinie k. Warszawy. gdzie skończył szkołę podstawową i gimnazjum w Zespole Szkół nr. 2 oraz Liceum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. -2010/11 Kordynator Sekcji Prawa Karnego Stalowowolskiego Koła Naukowego Studentów Prawa 'Viribus Unitis' -2011/12 Prezes wspomnianego koła. Osiągnięcia: Dobre wyniki sportowe podczas nauki w Liceum Ogólnokształcącym w kategorii kolarstwo szosowe oraz gimnastyka. Współorganizator licznych konferencji naukowych organizowanych przez WZPiNoG oraz 'Viribus Unitis'
e-mail: kornel.grobelny@aofb.eu
Mateusz Sztaba Student Ekonomii na KUL-u w Stalowej Woli. Przeszedłem kilka kursów zakończonych certyfikatami:
- Księgowości komputerowej i Przedsiębiorczości (oba certyfikaty z Wyższej Szkoły Ekonomicznej)
- certyfikat ukończenia 'Szkoły Integracji ds. Kreowania Biznesu' z zakresu nauk ekonomii, biznesu, bankowości, finansów.

Moje pasje i zainteresowania to: inwestowanie na rynkach kapitaowych (głównie rynek walutowy forex, jak również akcje, czy surowce), lotnictwo, motocykle, podróżowanie oraz wszelkiego rodzaju sporty.
e-mail: mateusz.sztaba@aofb.eu
Mateusz Garbacz Studiuję Ekonomię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Pracuje także jako doradca klienta w dziale RTV w jednej z sieci hipermarketów, stąd też interesuje się wszelkimi nowinkami technicznymi i technologicznymi. Od urodzenia mieszkam w Stalowej Woli i w przyszłości chciałbym mieć wpływ na prężny rozwój tego miasta. Jestem osobą ambitną, kreatywną i mam optymistyczne nastawienie do życia. W stowarzyszeniu jestem po to by zdobywać nowe doświadczenie i współpracować z innymi - bo razem możemy osiągnąć więcej!
e-mail: mateusz.garbacz@aofb.eu
Bartłomiej Muszyński Członek wspierający Pasjonuję się fotografią. Jest to moje hobby, a także po części sposób na życie. Dwa lata temu rozpocząłem studia na kierunku Ekonomia i zainteresowały mnie wszelkie tematy związane z gospodarką. Niedawno otrzymałem propozycję współpracy w zakresie fotografii ze Stowarzyszeniem The Art of Business. Spodobała mi się ta inicjatywa i oprócz tej współpracy zdecydowałem się być także członkiem wspierającym.
e-mail: bartlomiej.muszynski@aofb.eu
Aleksandra Wachowiak Nazywam się Aleksandra Wachowiak. Interesuję się środowiskiem oraz zagadnieniami z tej dziedziny. Stąd też mój wybór studiów na kierunku odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Wierzę w siebie oraz swoje możliwości oraz to, że każdy może osiągnąć sukces. Jestem osobą empatyczną oraz pracowitą.
e-mail: alekstandra.wachowiak@aofb.eu
Amanda Firosz Nazywam się Amanda Firosz. Urodziłam się w Stalowej Woli w lutym 1992 roku. Przez pewien okres do czasu matury pełniłam funkcję przewodniczącej w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Grębowie. Po skończeniu szkoły œredniej, a dokładniej Liceum Ogólnokształcšcego na profilu językowym postanowiłam zmienić ukierunkowanie i wybrać Uczelnię techniczną. Obecnie jestem na trzecim roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Politechnice Rzeszowskiej. Działam także w Samorządzie Studenckim, jak również stoję na czele Samorządu Studenckiego Zamiejscowego Oœrodka Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli. Chętnie poznaje nowe œrodowiska, otoczenia i zwyczaje. Bardzo lubię spędzać czas z innymi ludŸmi, nie tylko z przyjaciółmi, wymieniać się pomysłami i rozmawiać o wizjach i kreowaniu naszej przyszłoœci. Myœlę, że każdy z nas rozwija się na swój własny sposób, jednak inni zawsze są nam potrzebni, aby wesprzeć w trudniejszych chwilach i przypomnieć, że nie wolno się w życiu poddawać.
e-mail: amanda.firosz@aofb.eu
 
   

   
 Styczeń 2015
PNWTŚRCZPTSBND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
       

 
   
   
   
   
   
 

Numer KRS:
0000393472
REGON:
780757083
NIP:
865-255-32-90

 
   


Partnerzy strategiczni:
 
Partnerzy:
Partnerzy naukowi:
 
Copyright © Art Of Business. Wszelkie prawa zastrzeżone Wykonanie: PawełC